Konto Proste Zasady Getin Banku

Konto Proste zasady to nowa duma Getin Banku. Produkt ten zastąpił dotychczasowe Getin Up Free i Getin Up. Konto ma wiele zalet, głównie wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe – co liczy się obecnie coraz bardziej dla klientów, ale również bezpłatne prowadzenie rachunku (warunek to jedna płatność kartą czy BLIK), darmowe karty, przelewy, wypłaty z bankomatów i szereg bonusów. Czy zachęci to klientów? A może konto ma też wady? Sprawdźmy.

Konto proste zasady miało być przejrzyste i wygodne dla klienta. Tak rzeczywiście jest. Spełnić warunek dla bezpłatnego prowadzenia konta jest dość łatwo, a jeśli nie to 8 zł miesięcznie to też niewiele. Bez prowizji można pobierać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce, a prowizja za wypłaty zagranicą wynosi 4,5 % nie mniej niż 10 zł od każdej wypłaty. Niestety minusem może być pobierana opłata za wpłaty we wpłatomatach innych niż Getin banku (0,6% minimum 1 zł). W placówce banku w kasie od wpłat czy wypłat nie pobiera się opłat dodatkowych. Za sprawdzenie salda w bankomacie też trzeba zapłacić – 0,99 zł. Najdroższe opłaty dotyczą ustanowienia, odwołania czy zmian pełnomocnictwa – 19,99 zł oraz przesłanie karty kurierem – 30 zł.
Na uwagę zasługują opcje dodatkowe dedykowane posiadaczom konta. Są nimi Pakiet Niezawodny czy Pakiet Ochrona Karty.

Pierwszy to nic innego jak assistance medyczne i domowe, darmowe przez pierwsze 6 miesięcy, następnie opłata wynosić ma 6 zł miesięcznie. Umożliwia m.in. skorzystanie z wizyt lekarza, pielęgniarki, transportu medycznego, konsultacji lekarskich przez telefon. W ramach pomocy w domu liczyć można na pomoc ślusarza, serwis sprzętu komputerowego czy AGD/RTV.
Ochrona karty z kolei chroni nasze interesy w przypadku użycia karty przez osoby nieupoważnione, kradzieży gotówki, a nawet zniszczenia bądź utraty rzeczy, za które zapłacono karta Getin Banku. Koszt pakietu to jedynie 4 zł miesięcznie.

Zachętą jest też dość wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe, na którym można zyskać nawet 2,7% w skali roku dla środków nowych i do kwoty aż 200.000 zł. Ta promocja obowiązuje jedynie przez 4 miesiące, bo po tym okresie standardowo zyskać można, w zależności od kwoty depozytu, od 1 do 1,4 % rocznie.
Warto skorzystać z promocji trwającej tylko do 15. listopada i przenieść swój rachunek osobisty do Getin Banku już teraz. Odświeżona oferta jest zrozumiała i prosta, a warunki dla nowych klientów zachęcające.

To też może Cię zainteresować:
Kredyty gotówkowe kalkulator 2018
Kredyty konsolidacyjne kalkulator 2018
Kredyty hipoteczne kalkulator kalkulator 2018
Kredyty samochodowe kalkulator kalkulator 2018

Banki.co.pl to internetowa porównywarka usług bankowych dla klientów indywidualnych i firm z Gdańska, zawierająca oficjalne prezentacje instytucji finansowych działających na rynku lokalnym. Dzięki częstym aktualizacjom oraz dostępowi do najnowszych ofert banków komercyjnych i banków internetowych, możemy przedstawić w formie zestawień najlepsze i najtańsze kredyty hipoteczne (zakup mieszkania, na zakup domu, na zakup ziemi, refinansowe, kredyt konsolidacyjne), kredyty gotówkowe (bez poręczycieli, na oświadczenie, bez zaświadczeń o dochodach, na dowolny cel), kredyty samochodowe (na nowe i używane samochody, na pojazdy krajowe i sprowadzone z UE), pożyczki hipoteczne (pod zastaw mieszkania lub domu), pożyczki gotówkowe (bez BIK, BIG, US, ZUS, chwilówki przez telefon, internet lub u klienta w domu), konta osobiste (konta rozliczeniowe, wspólne, oszczędnościowe), lokaty bankowe (krótkoterminowe, wieloletnie, z gwarancją BFG), firmy leasingowe (leasing pojazdów, maszyn, urządzeń, sprzętu medycznego i informatycznego). Nasze usługi są bezpłatne, nie przetwarzamy danych osobowych – obowiązuje polityka prywatności zgodnie z formularzami kontaktowymi wybranych instytucji finansowych (szczegóły w formularzach kontaktowych i wnioskach). Obszar działania to Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot – Zapraszamy!